•  
  •  
  •  
  •  
  •  

Подих

Українська етно-співачка ILLARIA та електронний музикант Alex Nademski представляють нову спільну роботу - альбом “Подих”.В цьому проекті ILLARIA вперше спробувала себе у ролі сайд-вокалістки електронної музики, на відміну від попередніх сольних робіт, де співачка виступала в якості авторки-виконавиці власних або народних пісень. Музику та тексти до платівки "Подих" написав Alex Nademski у еклектичній естетиці: автор поєднав електронний саунд зі стилізованими етнічними мотивами.
Диск з одинадцяти треків представляє собою цілісну музичну тканину, яка концептуально поєднує контрастні твори, що символізують різні емоційні стани жіночої душі. Аранжування пісень цілком відповідає образному змісту - від прозорого, медитативного, майже акапельного звучання голосу до насичених танцювальних ритмів з рельєфними гітарними рифами. Alex Nademski та ILLARIA свідомо створили проект, який виходить за межі форматів та штампів популярної клубної музики. Натомість, наповнили свою роботу глибокими ідеями і чуттєвими мелодіями.
Альбом «Подих» створювався протягом двох років, вийшов у продаж 10 червня 2014 року і доступний слухачам на iTunes та у багатьох інших online магазинах.
Альбом “Подих” є благодійним - всі кошти від продажу дисків та скачувань в online магазинах будуть спрямовані на підтримку проекту “Подих життя”, який реалізує благодійний Фонд “Свічадо” спільно з Українською Біржею Благодійності.
Мета - придбання апаратів штучної вентиляції легенів для новонароджених дітей. Необхідне обладнання буде встановлено у національній дітячій клініці ОХМАТДИТ.


01   Intro (Elements)
02   Де ти
03   Знак долі
04   Не чекай мене (Reprise)
05   Новая
06   Carpathia
07   Променем
08   Про любов
09   T.R.P.L.
10   Живородна
11   Outro