•  
  •  
  •  
  •  
  •  

Вільна

Влітку 2013 року українська співачка ILLARIA перевидала свій дебютний альбом «Вільна». Реліз 2010 року доповнили три бонус-треки: народна пісня «Цвіте терен», ре-мастер заголовного треку «Вільна» та нових хіт «Не відпускай». ILLARIA не лише створила та виконала весь музичний матеріал, а й виступила у якості продюсера власної платівки.
У перевиданому альбомі вісімнадцять оригінальних треків, серед яких авторські україномовні композиції ILLARIA та кавер-версії автентичних українських пісень. Стилістика альбому етно-співачки виходить далеко за межі конкретного музичного напрямку. В своїй музиці ILLARIA поєднує елементи world music, new age та арт-поп-року.
Запис платівки «Вільна» та бонус-треків здійснено на київських студіях звукозапису: «Leon recods», «На Хаті Records», «Кофеїн», «Мастерская Евгения Положишникова», «Baker Street», «Комора». Ре-мастерінг альбому – на студії «Кофеїн». До створення платівки долучились провідні вітчизняні музиканти та учасники однойменного гурту ILLARIA.
Оновлене оформлення диску створювала команда режисерів, художників, стилістів: Яна Антонець, Володимир Гавриш, Ганна Лук’яненко, В’ячеслав Брейш та інші.
Успішна дебютна платівка ILLARIA «Вільна» перевидана ексклюзивним тиражем згідно з Програмою підтримки митців України за сприяння компанії «Аверс. Новітні технології».
Треки з альбому можна послухати у вільному доступі на офіційному сайті www.illaria.ua. Справжні поціновувачі українського мистецтва та шанувальники творчості ILLARIA можуть придбати платівку з обмеженого тиражу на живих концертах ILLARIA або замовити на сайті UMKA.


01    Intro
02    ILLARIA
03    Падай
04    Свічадо
05    Світ мій
06    Грім
07    Засинай
08    Вільна
09    Долиною
10    Рано
11    Я літаю
12    Чого ж мені сумно (украінська народна пісня)
13    Відьма
14    Небо
15    Ой верше, мій верше (украінська народна пісня)
16    Цвіте терен
17    Вільна (ре-мастер)
18   Не відпускай